Eşya depolama fiyatları İstanbul eşya depolama ücretleri indirimli kiralık depo fiyatları İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ucuz fiyatlarla ev eşyası depolama hizmeti alın. Kilitli oda sistemi ve kiralık ek oda ile güvenlik kameralı depolama hizmeti alın.

Eşya depolama fiyatları İstanbul eşya depolama ücretleri
Eşya depolama fiyatları İstanbul eşya depolama ücretleri

Eşya Depolama Fiyatları

Genellikle nakliye araçları karayolu nakliye, deniz yolu nakliye, havayolu nakliye, demiryolu nakliye gibi birçok nakliye çeşitleri bulunuyor. Özellikle, nakliye araçlarının sigortalı olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. İstanbul eşya depolama hizmeti depo kiralama fiyatları uygun bulunuyor. Eşyalara herhangi bir durum olduğunda sigorta karşılaması gerekiyor. Nakliye araçlarının yanı sıra taşıma yapacak kişilerinde gelmesi gerekiyor. Eşyaların özenle paketleme yapılması gerekiyor. Eşyalarda herhangi bir deforme, kırılma,  ezilme olmaması için gerekli olan streçle sarılıp doğru bir şekilde paketleme yapılması gerekiyor. Ayrıca asansörü bulunmayan yerlerde de hizmet veriliyor. Ekip şeklinde hızlı ve kaliteli bir çalışma ile taşıma işlemi gerçekleşiyor. Eşyaların planlı bir biçimde taşınması gerekiyor. Kırılacak eşyaların üzerlerinin yazılması gerekiyor.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Nakliye edilen eşyaların zarar görmemesi için gereken önlemlerin alınması gerekiyor. Bir taşınma işleminde taşınırken kırılan eşyalar veya manevi olan bir şeyin kırılmasını istemeyiz. İlk olarak büyük eşyalarınızı güvenle paketleme yapılıyor. Bulaşık Makinesi, çamaşır makinesi ve televizyon çok hassas eşyalar dikkat ederek önlem alınabiliyor. Ama tabi zaman zaman nakliye firmaları taşınma işlemi yapılırken kazalar olabiliyor. Güvenilir bir firma olması oldukça yararlıdır. Eşya depolama fiyatları oldukça makuldür. İndirimli şekilde sunulan eşya depolama ücretleri ile eşyalarınızı depolayın. Özellikle paketleme yapıldığı durumlar oldukça önemlidir. Kırılacak eşyalar düzenli ve titiz bir biçimde dizilmesi gerekiyor. Ayrıca istenilen yere istenilen zamanda götürülebiliyor. Özellikle geçmişten günümüze modern bir nakliye haline getirilmiştir. Taşımacılık yönünden   maliyeti en uygun nakliyedir. Ayrıca taşınan yerin asansörü bulunmadığı takdirde korunaklı asansör bulunuyor.

İstanbul’da İndirimli Eşya Depolama Güvenli Depo Fiyatları

Birden fazla nakliye çeşitleri bulunabiliyor. Ayrıca bunun yanı sıra eşya depolama fiyatları belirlenip buna dâhil ediliyor. Gerekli evraklar hazırlanıp taşınacak olan yerin adresi alınıyor. Saat tarih belirleniyor gün içerisinde de gidiliyor. Denizyolu nakliye, gemide taşınan her türlü yükü alıp iletilecek adrese götürülüyor. Her adrese teslim ediliyor. Her bütçeye uygundur ve her türlü yükler götürülüyor. Özellikle hızlı ve titiz bir biçimde götürülüyor. Ayrıca havayolu nakliyede bunlara bir örnektir. Havayolu nakliye ise uçak aracılığıyla nakliye ediliyor. Oda hızlı biçimde yerine teslim edilebiliyor. Nakliye kaliteli ve güvenilir bir biçimde çalışmaktadır. Özellikle taşıma yapmadan önce evinize gelinir ve eşyalara bakılır. Ona göre araç seçilebilir.

İstanbul Uygun Kiralık Depo Fiyatları İle Depo Kiralayın

Günümüzde çoğu insan taşınıyor. İş yerlerini taşıyorlar,  evini taşıyorlar bunun içinde öncelikleri kaliteli ve güvenilir ekipler arıyorlar. Bulunan yerden taşınılacak yere nakliye edilme süreci en kısaya indiriliyor. Özellikle ekip işinin ehlidir. Nakliye bitene kadar bütün sorumluluk kabul ediliyor. Eşyanız taşınırken eşyalarınız asla zarar görmez. Özellikle dikkatli bir şekilde taşınır. Eşyalarınızın paketlenmesi nakliyeye aittir. Bu yüzden paketlenme aşamasında gerekli şekilde gruplara ayrılır. Kırılacak olanların üzerleri yazılır. Eşya depolama fiyatları buna dâhil olabiliyor. Paketleme sırasında ayrıca her şeyle nakliyeye personelleri ilgileniyor. Malzemelerde onlara ait olabiliyor.

Eşya Depolama Fiyatları %20 İndirimli Ücret Listesi

Eşya depolama yapan kişiler, alanlarında Eşyaların başına herhangi bir zarar gelmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Önce eşyaları düzenli bir şekilde taşınacak araca dizayn ederler. Ayrıca kırılacak ve kırılmayacak olan eşyaları özen ile yerleştirirler. Eşya depolama belirli bir süre bir depo kiralamasıdır. Eşya depolama fiyatları farklılık gösterebiliyor. Özellikle büyük depoların fiyatları bırakılacak eşyanın fazlalığı farklılık etken oluyor. Ayrıca eşyalarınıza sigorta yapılabiliyor. Taşıma sırasında nakliye taşıma ile ilgileniyor. Bulunan eşya depolama İstanbul alanı temiz ve titiz tutuluyor. Gerekli olan ilaçlamalar yapılıyor. Özellikle depolama yapılan yerin güvenlik kamerası olması gerekiyor. Firmamız profesyonel nakliye hizmeti sunuyor. Sigortalı taşımacılık,  asansörlü, özel korunaklı hızlı şekilde eşyalarınız taşınır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Oda Depolama S-SMALL 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-SMALL 2.200 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-MEDIUM 2.750 ₺ 2.500 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-LARGE 3.300 ₺ 3.000 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLARGE 4.400 ₺ 4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLARGE 5.000 ₺ 4.500 ₺

Eşya Depolama Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Eşya Depolama Tavsiyeleri

Eşya depolama tavsiyeleri ile depo kiralarken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için yazıyoruz. Depolama alanı kilitli olmalı, güvenlik kameralı olmalı, havalandırılmalı ve kişiye özel olmalıdır. Fiyat performans açısından, performansın da olumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri Hesaplama

Ev eşyası depolama fiyatları hesaplaması yapılırken her eşyaya aynı oda depo bölümü ve hepsine tek fiyat teklifi verilmez. Eşyaya göre depo kiralama alanı ve depo hacmine göre de depolama fiyat teklifi veriyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Eşya depolama fiyatları hesaplama çok kolay şekilde yapılır. Küçük, orta, büyük depo alanları 1+1 ev eşyası, 2+1 ev eşyası veya 3+1 ev eşyasına göre belirlenir. Yani ev eşyalarının kapladığı hacmine göre m3 metre küp büyüklüğünde depo alanı tahsis ediyoruz.

Depo Kiralama Süresi Kaç Aylıktır?

Depo kiralama süresi aylıktır. 3 Aylık depo kiralama, 6 aylık depo kiralama ve 12 aylık depo kiralama seçenekleri mevcuttur. 6 ay ve daha uzun süreli depo kiralama hizmetlerinde %20 ye varan indirim yapıyoruz.