Sigortalı nakliyat İstanbul sigortalı evden eve nakliyat şirketi resmi garantili sigortalı ev taşıma sözleşmeli taşımacılık hizmetini uygun fiyatlarla sunar. Sigortalı nakliye sözleşmesi ile güvenle taşınacaksınız. Üstelik sigortalı nakliye hizmetimiz ücretsizdir. Bütün taşımacılık hizmetlerimizde sigortala şekilde nakliye hizmeti sunmaktayız.

Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliyat firması garantili taşıma şirketi
Sigortalı evden eve nakliyat İstanbul sigortalı nakliyat firması garantili taşıma şirketi

Sigortalı Nakliyat Firması

Günümüzde eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren ve vermeye devam eden firmalar var. Sigortalı nakliyat konusu da son zamanlarda oldukça popüler olan ve kullanılan bir yöntem olmuştur. Fakat her firma aynı kalitede ve aynı özgünlükte hizmet veremiyor. Eşyalarınızın sorunsuz şekilde taşınması, yeni adresinize ulaştırılması konusunda profesyonel bir hizmet veren Hacıoğlu Nakliyat olarak sizleri mağdur etmemek adına işlerimize dört kolla sarılıyoruz. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına eşyalarınızı özel korunaklı ve hızlı bir şekilde teslim etmek için uğraş veriyoruz. Sigortalı nakliyat ile evden eve eşya taşımacılığı sayesinde eşyalarınız güvendedir. Eşyalarınızın taşıma sırasındaki tüm sorumluluğu bize aittir.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Şirketi

İstanbul sigortalı nakliyat firması olarak güvenli taşıma servisi sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin başında kasko sigortalı nakliye hizmeti gelmektedir. Nakliye araçlarımız taşınma esnasında sigortalanmaktadır. Kara yolunda seyir halinde iken olası kaza durumlarında tüm zararlarınız sigorta poliçesince karşılanmaktadır. Ayrıca parça eşya taşıma sigortası yani emtia sigortası da yapmaktayız. Nakliye aşamasında olası kaza çizik veya kırık durumlarında zararlarınız emtia sigortası ile karşılanır. Resmi kurumsal sigortalı nakliye şirketi Hacıoğlu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak bin tl ye kadar olan zararlarınızı kendimiz karşılıyoruz. Risk almayın bizimle güvenle taşının.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Taşıma:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Kasko Sigorta Taşımacılığı İle Eşyalarınız Güvenle Taşınır

Eğer sizler de evinize yeni eşya almayı düşünüyorsanız veya yeni bir eve taşındıysanız ve eşyalarınızı oraya aktarmak istiyorsanız Hacıoğlu Nakliyat desteği ile evinizin eşyalarına zarar vermeden ve verilen zararın sigortalı olması nedeniyle tercih edebilir ve güvenebilirsiniz. Evinizi ya da ofisinizi taşıma kararı aldıysanız bu konuda güvenilir ve profesyonel bir destek almanız sizin açınızdan çok daha faydalı olacaktır. Sigortalı nakliyat işleri taşıma için çok daha iyi bir hizmettir. Bunun sebebi ise sigortalı olan nakliyat eşyalarınızın zarar görmesi durumumda firma tarafından eksiğiniz giderilir ve mağdur edilmezsiniz. Kasko sigortalı taşımacılık işlemi ne demektir? Bu hizmet müşteriye ne gibi avantaj sağlar? Evinizi, ofis taşıma, iş yerinizi taşırken eşyalarınızın hasar görmesi ve deforme olması gibi durumlarda kasko sigortası hasarı ve maddi zararı karşılar.

Kasko Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evinizi ya da iş yerinizi taşırken veya yeni bir adrese eşyaları aktarırken nakliyat sırasında meydana gelen bir sorun, eşyalarınızın hasar görmesi, deforme olması, ezilmesi, kırılması gibi durumlarda kasgo sigortası hasarı ve maddi zararı karşılayarak müşterinin yaşamış olduğu sorunu, mağduriyeti anında giderir. Özellikle şehirlerarası taşımacılıklar da sigortalı evden eve nakliyat son derece önemli ve zorunlu bir hal almıştır. Şehir içi taşımacılık hizmetlerinde de sigortalı nakliyat yaptırarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni taşıdığınız adrese ulaştırmanın keyfini ve huzurunu yaşayabilirsiniz.

Nakliyat Sigortası Nedir?

Taşımacılıkta her zaman büyük bir risk unsuru vardır. Eşya taşınması esnasında karşılaşılabilecek tehlike ve risklere karşı yükün güvence altına alınması açısından taşıma işlemleri büyük önem taşır. Zamanla taşımacılık sektörü geliştikçe, sunulan nakliyat sigortaları da farklı kapsamlar da oluşan ihtiyaçları karşılıyorlar. Taşınan yük araç üzerinde yer alırken hasar gördüğünde devreye giren tam ziya sigorta kapsamında yükün araç üzerinde hasar görmesi halinde zarar karşılanır.

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar?

Yükün alıcısı veya satıcısı veya taşınan yükle bağlantısı olan herkes, bu sigortayı yaptırabilirler. Sigorta poliçesi kapsamında sigortayı yaptıran kişiye yalnızca yük bedelini değil, bunun yanı sıra sigorta ücreti, öngörülen kâr vb. gibi bazı giderler de sigortalanabilir.

Sigortalı Nakliyat Nedir?

İş yerini ve evini taşıyacak insanlar ger zaman eşyalarının güvenli oluşu açısından tedirgin olmaktadırlar. Taşınacak eşyalar aynı şehirde veya şehirler arası nakliyat şeklinde de olabilir. Evinizi taşırken eşyalarınızın herhangi bir hasar görmemesi için ya da hasar gören eşyalarınızın giderlerinin karşılanması için sigortalı nakliyat yaptırmanız çok daha mantıklı ve faydalı olacaktır. Hem müşteri hem de firma açısından güvenirlilik temeli sağlanmalıdır. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık konusunda Hacıoğlu Nakliyat olarak son derece güven veren ve işini son derece titizlikle yapan bir firmayız. Özel korunaklı, asansörlü nakliyat hizmeti ve hızlı bir şekilde güvenle eşyalarınız özenle taşırız.

Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Normal şartlarda sigortalı nakliyat fiyatları taşınacak eşyaya göre ve taşımanın yapılacağı mesafeye göre değişir. Lakin Hacıoğlu Nakliyat LTD ŞTİ şirketi olarak biz bütün nakliye hizmetlerimizi ücretsiz sigortalı sözleşmeli olarak yapıyoruz. Bu işlem için her hangi bir bedel de istemiyoruz. Her şey dahil evden eve nakliyat fiyatları kapsamında eşyalarınızı güvenle yeni adresinize taşıyoruz.

Sigortalı Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliyat FiyatlarıAsansörlü Nakliye Ücretleri
1+1 Ev Taşıma Fiyatı1000 – 1500 ₺1.800 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.500 ₺2.800 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.500 – 3.500 ₺3.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.500 ₺4.800 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı4.500 – 5.500 ₺5.800 ₺
İstanbul Sigortalı Nakliye Ücretleri Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyat sigortası neleri kapsar?

Nakliyat Sigortası; kara, deniz, hava ve demir yoluyla bir yerden diğer bir yere taşınan eşyaların olası tehlikelere karşın kaza ve zarar durumlarına karşı belirlenmiş şartlarda teminat altına alınmasını kapsar.

Kıymet Nakliyat sigortası Nedir?

Kıymetli maden, evrak, para ve diğer şeylerin taşınmaları sırasında olası tehlikelere karşı teminat sağlamaktadır. Kıymet nakliyat sigortası taşıyıcı araçta sorumlu kişiye teslim edilmelidir.

Nakliyat sigorta türleri nelerdir?

Sözleşmeli sigortalı nakliyat çeşitleri; Emtia nakliyatı sigortaları, Navlun sigortaları, Kıymet nakliyatı sigortaları, Tekne sigortaları ve Sorumluluk sigortaları şeklidedir.

Evden eve nakliyat sigortası nasıl yapılır?

Evden eve nakliyat sigortalı ev taşıma işlemleri; anlaşmalı sigorta şirketinde taşınma aşamalarında eşyaların teminat ile korunmasını sağlamak için yazılı sözleşmeli şekilde yapılır.

Etiketler:

En İyi Sigortalı Nakliyat Firması

En uygun Sigortalı Nakliyat fiyatları için fiyat teklifi iste.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir