Parça eşya taşıma fiyatları İstanbul parça eşya nakliye ücretleri Şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları indirimli şekilde sunulur. İstanbul parça eşya taşıma ücretleri ortalama 500 tl den başlamaktadır. Eşyanın özelliğine göre ve ağırlığına göre, gidilecek kilometre mesafesine göre fiyat hesaplaması yapılır.

Parça eşya taşıma fiyatları İstanbul parça eşya nakliye ücretleri
Parça eşya taşıma fiyatları İstanbul parça eşya nakliye ücretleri

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Taşınma süreci zor ve sıkıntılı bir süreçtir. Ev eşyası, ofis malzemeleri ve tüm parça eşya gruplarının bir yerden başka bir yere sevki dikkat ve tecrübe gerektiren bir hizmettir. Sektörde senelerce yer almanın verdiği tecrübe ile taşıma hizmeti veren firmamız, tüm eşya gruplarınızın taşıma hizmetini sağlıyor. En uygun parça eşya taşıma fiyatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Tüm taşıma işleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişiminiz halinde adresinize gelen ekibimiz eşya gruplarınız hakkında sizi bilgilendirir. Onayınız ile birlikte taşınma işleminiz hızlı bir şekilde başlatılır. İşinde uzman kadromuz taşınma sürecinin her aşamasını büyük bir özen içinde gerçekleştirir. Sizin için değerli olan eşyalarınız firmamız içinde değerlidir. Tüm eşya gruplarınız için firmamız ile iletişime geçerek bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyat Hesaplaması

Zor ve stresli olan taşınma sürecini en iyi şekilde organize eden firmamız, profesyonel olarak eşya taşıma hizmeti veriyor. Parça eşya taşıma ücretleri metre küp olarak hesaplanır. Eşyanın ağırlığına göre ve kaç kişi ile taşınacağına göre fiyat teklifi veriyoruz. Alanında uzman kadromuz, taşınma sürecinin ilk aşaması olan paketleme işlemini büyük bir özen içinde gerçekleştirir. Tüm eşya gruplarınız darbe önleyici özel ambalaj malzemeleri ile paketlenerek koruma altına alınır.

Tek parça halinde taşınamayacak büyüklükte olan mobilya gruplarınız, mobilya ustası elemanlarımız aracılığı ile demonte hale getirilir. Yine aynı hassasiyet ile yeni adresinize kurulumu sağlanır. En özel parça eşya taşıma fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Parça Eşya Taşımacılık Hizmeti 

Çok katlı binaların artması, bazı durumlarda eşya taşıma hizmetini zor hale sokabilmektedir. Dar girişli ve yüksek merdivenli alanlarda eşya taşıma hizmeti, eşyaların zarar görmemesi açısından sıkıntılı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamızın sunduğu asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde parça eşya taşımacılığı kolaylaşmıştır. Kat sayısı fark etmeksizin tüm eşyalarınız kısa süre içinde güvenli bir şekilde sevk edilir.

Dış cephenin uygun olduğu tüm alanlara rahatlıkla kurulan raylı sistem taşınma sürecini hızlandırarak zamandan kazandırır. Dar girişli binalarda taşınamayacak kadar büyük eşyalar bu sistem ile rahatlıkla sevk edilir. Bina dışına kurulan sistem sayesinde taşınma esnasında gürültü sorunu oluşmaz. En uygun parça eşya taşıma fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sigortalı İlden İle Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Severek ve büyük maddi ücretler ödeyerek aldığınız eşyalarınız firmamız içinde değerlidir. Firmamızın sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile tüm eşya gruplarınız her türlü kırılmaya, çizilmeye, kaybolmaya ve olumsuzluklara  karşı güvence altına alınır. Taşınma sürecinin ilk aşaması olan paketleme aşamasından itibaren başlayan bu güvence, eşyalarınızın yeni adresinize kurulumuna kadar devam eder.

Sigorta hizmetimiz yapılan sözleşme ile imza altına alınır. Yapılan bu sözleşme ile mekanik olarak hassas olan buzdolaplarınız, çamaşır makineleriniz, bulaşık makineleriniz ve tüm eşya gruplarınız güven içinde sevk edilir. En özel parça eşya taşıma fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Eviniz, ofisiniz ve tüm parça eşya gruplarınız için şehirler arası taşıma hizmetini profesyonel anlamda sağlıyoruz. Bulundunuz noktadan tüm Türkiye geneline taşıma hizmetini yaygın hizmet ağımız ile sunuyoruz. Mesafe kısıtlaması olmaksızın her noktaya hizmet alabilirsiniz. Her türlü eşya ebatına göre uygun büyüklükte araç portföyümüz ile eşyalarınız güven içinde sevk edilir.

Bulunduğunuz noktadan alınan eşya guruplarınız Türkiye’nin her noktasına uygun fiyat avantajı ile uzman kadromuz tarafından sevk edilir. En cazip parça eşya taşıma fiyatları için firmamızdan teklif ve hizmet alabilirsiniz. Tüm taşınma süreciniz baştan sona firmamız tarafından güvence altındadır.

Evden Eve Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Komple evden eve nakliyat fiyatları parça eşya nakliye ücretlerine göre farklıdır. Sadece bir kaç parça eşya taşınacak ise o zaman küçük nakliye aracı ile eşyalarınızı taşıyoruz. Parça eşya taşımacılığı sektöründe profesyonelleşen Hacıoğlu Nakliye şirketi güvenle eşyalarınızı adrese teslim kapıda ödeme şeklinde taşır.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Parça eşya taşıma ücretleri nasıl hesaplanır?

Parça eşya taşıma fiyatları hesaplanırken eşyanın büyüklüğü, ağırlığı ve taşıma yöntemi dikkate alınır. En önemlisi de eşyanın gideceği kilometre mesafesidir. Aynı sokakta parça eşya taşınacak ise makul ücretler alınır. Aynı ilçede ve şehirde parça eşyanın taşınması makul fiyatlarla gerçekleştirilir. Şehirler arası veya iki yaka arası köprü geçişlerinden kilometreden kaynaklı maliyetler artabilir.

Şehir içi parça eşya taşıma ücretleri nasıl belirlenir?

İstanbul şehir içi parça eşya taşıma ücretleri Anadolu Yakası nakliyat ve Avrupa Yakası nakliyat bölgeleri arasında köprü geçişlerinden ötürü maliyetli olmaktadır. Her yaka kendi içinde diğer bir ilçeye taşınması durumunda ücretlendirme makul olmaktadır. Bu hususlar dikkate alınarak İstanbul’da şehir içi parça eşya taşıma fiyatları belirlenir.

Şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları neye göre belirlenir?

Şehirlerarası parça eşya taşıma ücretleri taşınacak eşyanın büyüklüğüne göre belirlenir. Bunun yanı sıra taşıma mesafesi iki il arası kilometre mesafesine göre belirlenir. Örneğin kilometre başı 7-8 tl gibi bir fiyatlandırma yapılabilir.

İstanbul’da parça eşya taşıyan nakliyeciler

İstanbul’da parça eşya taşıyan nakliyeciler arasında ilk sırada gelen Hacıoğlu Nakliyat şirketi kurumsal olarak taşıma yapar. Resmi faturalı ve kredi kartına taksit imkanı ile parça eşyalarınızı taşıtın.