Eşya paketleme ve ambalajlama İstanbul eşya paketleme hizmeti sunan evden eve nakliyat eşya paketleme şirketi ile taşınmadan önce eşyalarınızın güvenliğini alın. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti sunan nakliyat şirketimiz ile her şey dahil evden eve nakliye fiyatları ile taşınacaksınız. Temiz nakliyat malzemeleri sıfır patpat naylon ve ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz.

eşya paketleme ambalajlama evden eve nakliyat paketleme firması
eşya paketleme ambalajlama evden eve nakliyat paketleme firması

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Firması

Günlük hayatta herkesin bir düzeni vardır. Oturduğu ev, ofis, iş günlük hayatını bu düzen çemberi içinde gerçekleştiririz. Bu düzen mekanizmasına alıştığımız için düzenimizin bozulmasını sevmeyiz. Mesela bir meslek edinir ve başka şehre gitmek zorunda kalırsınız. Oturduğunuz evden çıkarak başka memlekette kiralık ev bakarsınız. Kiraya yerleşirsiniz. Ama gün gelip ev sahibiniz bir nedenden çıkmanızı ister. Ev taşıma, eşya paketleme ve ambalajlama gözünüze zor gelir ve yapacak da vaktiniz yoktur zaten.

İstanbul’da şehir içi nakliyat servisi ile taşınacağınız zaman gözünüz hemen bir nakliye şirketi arar. Nakliye şirketinin güvenilir olmasına dikkat edersiniz çünkü eşyalarınızın kırılmasını, zarar görmesini, tekrar bir ücrete tabi olmayı istememeniz gayet normaldir. Tam da bu noktada eşya paketleme eşya ambalajlama yapan güvenilir taşımacılık hizmeti ile Hacıoğlu Nakliyat şirketi aklımıza gelir. Firmamız İstanbul dışına şehirler arası nakliyat seferleri de düzenlemektedir. Konu hakkında aklınıza takılan soruları birlikte inceleyelim.

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Şirketi

Taşınırken hepimizin aklına acaba eşyalarım kırılır mı, bir şey olur mu? gibi sorular gelir. İnsanlar ise kendi kafalarında ucuza getirmek için koliyle bantla uğraşır günlerini alır bu işlem. Sonucunda ise genellikle kırılan tabak çanak, eşyalar arası bir karmaşa sinir, stres sonucunda olur. Bu noktada sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz sizler için yararlı olacaktır.

Genel olarak bütün odalar birbirine girmiş, eşyalar evde savaş alanına dönmüş bir halde olur. Bayanlarımız genelde tek tek bardak, tabak uğraşır durur. Tüm bunlara ayrı ayrı kafa yorar. Sonucunda ise bu tabakların ya kenarı kırılmıştır ya da tamamı ve takım bozulmuştur. Ama nakliye şirketimize bir telefon uzaklığı ile arasa bunlarla uğraşmak durumunda kalmayacaktır. Firmamız gelerek güvenli bir şekilde eşya paketleme ve ambalajlama işlemlerini hızlı, pratik, düzenli bir biçimde yapmaktadır. Eşyalarınızı yüksek katlara taşımak için de asansörlü evden eve nakliyat aracı kullanmaktadır. Size ise bu durumum keyfini çıkarmak kalır.

Ev Eşyası Paketleme Servisi Ambalajlama İşlemleri

Güvenilir taşımacılığın adresi olan Hacıoğlu Nakliyat farkı ile bir telefon kadar size yakın olduğumuzu belirterek bizimle iletişime geçmeniz halinde evlerinize gelerek bir göz taraması ile eşyaların yoğunluğuna, durumuna bakıyoruz. Daha sonra nakliyat eşya paketleme ve ambalajlama işlemlerine başlıyoruz. Eşyaların ilk olarak sağlıklı, düzgün bir şekilde zarar görmemesi ilk esastır bunun için eşyalar özel, korunaklı ambalaj ile  büyük bir titizlik içinde paketlenir.

Eşya paketleme ve ambalajlama malzemelerimiz temiz, steril edilmiş olmaktadır. Eşyalara bakteri, mikrop vs. bulaşmaması için aşamalardan geçerek evinize gelmiştir. Bu ambalajlar ile paketleme şansı olur. Kırılacak tabak, çanak, biblolar patpatlı balon ambalaj ile sarılır. Bu patpatlı balon ambalajla her yerini açık yer kalmayacak şekilde paketleriz. Bu sayede kırılma, çatlama vb. diğer olasılıklara imkan vermeyiz. Mobilya, dolap ve evde yer alan diğer büyük eşyalarınızı ise onlara özel naylon ambalajlarımız ile kenarlarına, kırılma durumunu tüm bunları göz önüne alarak paketleme işlemini büyük bir titizlik çerçevesinde yapıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat şirketimizin farkı ile bazı özel eşyalarınızı unutmuyoruz. Onları da özel paketleme ve ambalajlama işlemimiz ile yapıyoruz. Örneğin ayakkabılar kolide üst üste buruşur normalde bunlar için özel kolilerimiz bulunmakta, bunların içinde eşya paketleme ve ambalajlama işlemini yapıyoruz.

Elbise dolaplarınızda mutlaka ütülü, koliye girmeyecek eşyalar vardır. Bunları aldığımız gibi askıdan, dolaplarımıza koyarak kırışma gibi durumların önüne geçiyoruz. Taşındıktan sonra bir de kıyafet derdiniz olmayacaktır. Tüm bunları göz önüne alarak neden nakliyat şirketimizi düşüneceğiz ortadadır. Düzenli, sağlıklı, eve gelip paketleme ek ücrette bulunmadan, özel korunaklı ambalajlar ile işlem yapılır. Eşyalar arası karmaşaya neden olmadan hangi pakette ne olduğu not alındığı için taşıdığınızda nerde ne vardı sıkıntısı olmayacaktır. Size ise bu durumu sadece izlemek kalır. Eşyalar kırılmadığı için zarara girmezsiniz.

Bunların hiçbiri gözünüzde büyümeden rahat bir şekilde taşınma garantimiz ile size hizmetteyiz.

Eşya Paketleme Ambalajlama Fiyatları

Eşya paketleme ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat firmalarının mutlaka sunması gereken bir hizmettir. Eşya ambalajlama ve paketleme uygulaması taşımacılık sektöründe eşya güvenliği açısından önem arz eden bir etkendir. İstanbul eşya ambalaj ve paketleme firması Hacıoğlu Nakliyat LTD ŞTİ şirketi olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel taşıma ekibimiz ve son model teknolojik araçlarımız ile yeni evinize güvenle taşınmanızı sağlayacağız.

Eşya Paketleme Fiyatları

Eşya paketleme fiyatları her şey dahil nakliye fiyatları kapsamında ücretsiz şekilde sunulur. Yani evinizi Hacıoğlu Nakliyat şirketi olarak biz taşıyacak isek eşya ambalajlama ücretsiz şekilde yapılacaktır. Bunun için ek bir ücret talep etmeyiz. Fakat evinizi kendiniz veya farklı bir nakliye firmaları taşıyacak ise sadece Evden eve nakliyat paketleme hizmetini biz yaparsak o zaman sizden makul bir fiyatlandırma yaparız. Ortalama eşya paketleme ve ambalajlama fiyatları 800 tl en başlamaktadır.

Etiketler:

En İyi Eşya Paketleme ve Ambalajlama Firması

En uygun Eşya Paketleme ve Ambalajlama fiyatları için fiyat teklifi iste.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir