Vinçle ev taşıma İstanbul vinç ev taşıma fiyatları indirimli İstanbul vinçle ev taşıma şirketi ile evinizi taşıyın. Vinçle ev taşıma nakliye şirketi arayan vatandaşlarımız için özel 30-60 metre yüksekliklere çıkan asansörlü nakliyat araçları ile hizmet sunuyoruz.

Vinçle ev taşıma İstanbul vinçli nakliyat şirketi Asansörlü taşımacılık
Vinçle ev taşıma İstanbul vinçli nakliyat şirketi Asansörlü taşımacılık

Vinçle ev taşıma Firması

Vinçle ev taşıma uzman ekibimizden destek alınabilir. Çünkü ekip eşyaları taşımadan önce kırılan  kırılmayan eşyaları ikiye ayırır. Eşyalar kutuya güzel bir şekilde paketlenir. Eşya paketleme ile kırılabilecek eşyalar ise daha konforlu bir alanda dizayn edilir.  Kırılan ve kırılmayan eşyalarımı yapıldıktan sonra geriye eşyaların yerleştirilmesi kalıyor. Uzman olan ekip eşyaları zarar vermeden nakliyat arabasına yerleştirir. Vinçle ev taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi mümkün değildir. Çünkü eşyaların nesne aracılığıyla örtülmesi zararı önlüyor.  Evin içerisinde odaların bölünmüş birçok kısmı vardır. Her odanın içerisine kişiye ait eşyalar yer alabilir. Çocuk, kadın ve erkeklere özel eşyalar ayrı ayrı kutulara yerleştirilir. Herhangi bir darbe ile karşılaşıldığında eşyalar sağlam bir şekilde kalır.

Vinçle Ev Nasıl Taşınır? 

Vinçle ev taşıma sırasında, vinç aracının dayanıklı olması da önemlidir. Uzman ekibimiz vinci, dikkatli bir şekilde kullanıyor. Çünkü uzun yıllardır Asansörlü evden eve nakliyat araçları kullandıkları için bu konuda tecrübeliler. Eğer ki vinç ile taşınması gereken ev müstakil bir ev ise asansöre ihtiyaç yoktur. Müstakil ev içerisinde eşyalar güzel bir şekilde ev eşyası depolama alanlarında depolanır ve aşağıya indirilir. Eğer ki taşıma esnasında herhangi bir eşya zarar görürse mutlaka bunun zararları temin edilir.  Dünyanın değişmesiyle birlikte her ilin  kültürü de farklılık gösteriyor. Bazı eşyalar çok kıymetli olduğu için bunların zarar görmemesi gerekebilir. O yüzden özellikle kişiye özel kırılmaması gereken eşyalar konulurken köpük kartondan yararlanılır.

İstanbul Vinçle Ev Taşıma Avantajları

Kişi, evini kendisi taşısa eşyalarına zarar verebilir. Çünkü eşya taşıma tamamen profesyonel bir ekip işidir. Biz Hacıoğlu Nakliyat şirketi olarak alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile kolayca taşıma işlerinizi halledebiliriz. Birçok coğrafi farklılık  görülebiliyor. Evlerin oda bölümleri ve eşya sayısı çok daha fazladır. Bu nedenle eşya sayısının fazla olduğu alanlarda çok daha fazla  kutu olması gerekiyor. Kutuların her birine küçük eşyalar ve bir diğerine ise büyük eşyalar yerleştirilebilir. Bu şekilde bir gruplandırma yapılmış olur.  Eğer ki teras ve apartman dairesinde oturuyorsa asansör yardımı ile eşyalar indirebilir. Asansör küçükse merdivenlerden indirilmesi daha sağlıklı olacaktır. Çünkü diğer türlü eşyalar kırılabilir. Tüm işlemlerimiz sigortalı nakliye kapsamında sözleşmeli şekilde yapılır.

Ev Taşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev taşırken evin bulunduğu coğrafya konumu çok önemlidir Örneğin Akdeniz ve Ege kıyılarında yer alan bir kişi  vinçle ev taşıma yapılacaksa,  engebeye  bağlı olarak daha kuvvetli ve dayanıklı bir vinç getirilmesi gerekiyor. Çünkü  eşyalar götürülürken coğrafyanın engebesine bağlı olarak zarar görebilir. Eğer ki İstanbul’da yaşanıyorsa ve düz bir arazide yer alıyorsa ev orta halli bir vinç bile eşyaların kırılmadan götürmesine destek olabilir. Bu  sebeple eşyaların tipi, konum ve  fiyat açısından önem arz ediyor.  Ambalaj sırasında kullanılan malzeme de önemlidir. Ambalajın içinde yer alan eşyaların sayısı not edilir.  Dayanıksız bir ambalaj eşyanın zarar görmesine açıktır. Bu nedenle işi sağlama almak gerekebilir.

Uzman Ekibin Ev Taşıması

Ekibimiz yıllardır alanında bilgili bir şekilde ev taşıyor. Vinçle ev taşıma  sırasında değerli ve kıymetli eşyalara zarar verilmiyor. Bu nedenle eşyaları güvenilir kişilere teslim etmek önemlidir. Eşyaların herhangi bir şekilde kırılması veya kayıp söz konusu değildir. Ekibimiz tarafından  büyük bir titizlik ve düzen içinde ayarlanan eşyalar güvenle taşınır.

Eşyalar istenilen yere getirildikten sonra teker teker arabadan çıkarılır. Ardından dikkatli ve titiz bir şekilde  eve dizilir.  Montaj yapılması gereken eşya varsa ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılır.  Buradaki müşteri memnuniyeti her şeyden önce değerlidir. Çünkü müşteri burada ekibimize güvenerek eşyalarını teslim ediyor. Ekibimizin de buna layık bir şekilde çalışması gerekiyor. Dileyen herkes vinçle ev taşıma hizmetimizden yararlanabilir.

Vinçle Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul’da vinçle ev taşıma fiyatları ortalama 500 tl den başlar tek taraf veya her iki tarafa kurulması durumunda vinçle ev taşıma ücretlerinde değişiklik olabilir. Vinçli nakliye şirketi olarak eşyalarınızı yüksek katlara güvenle taşıyoruz.

Etiketler:

En İyi Vinçle Ev Taşıma Firması

En uygun Vinçle Ev Taşıma fiyatları için fiyat teklifi iste.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir