Sigortalı nakliyat fiyatları İstanbul sigortalı taşıma ücretleri her şey dahil tek fiyat güvencesi ile sunulur. Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları listesini sitemizde bulabilirsiniz. Nakliye sigortası için ücret talep etmiyoruz. Her şey dahil nakliye hizmeti kapsamında tek fiyat ile taşımacılık yapıyoruz. Bütün nakliye işlemlerimizde sigortalı nakliye sözleşmesi imzalıyoruz.

Sigortalı nakliyat fiyatları İstanbul sigortalı taşıma ücretleri
Sigortalı nakliyat fiyatları İstanbul sigortalı taşıma ücretleri

Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Taşınma esnasında aklımıza ilk “acaba eşyalarım kırılır mı? Zarar görür mü? “ soruları gelir. İşte sigortalı nakliyat firmamız burada devreye girer. Sizlere en güvenilir hizmeti verebilmek adına çalıştığımız firmamız, güvenilir ve en profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Güvenilir, köklü ve hassas taşıma yapmaktayız. Eşyaların teslimatını yaptığımız zaman tek tek kontrol edebilir bizlerden zararınızı temin edebilirsiniz. Bu konuda asla sorun yaşanmayacaktır. Bunun ve sigortalı nakliyat fiyatları uygunluğu konusunda garantisini veriyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıma esnasında eşyalarınıza gelen zararın bedelini ne olursa olsun ödemek koşuluyla hizmet vermek demektir. Üç şekilde ayrılır:

  1. Tam ziyan:  Eşyaların tamamen zarar görmesi durumunda verilen     güvencedir.
  2. Dar teminat: Taşınan yük ve eşyaların araç içindeyken başına gelebilecek tüm olumsuz durumlarda yapılan güvencedir.
  3. Geniş teminat: Taşınan yükün evden çıktığı andan itibaren yeni eve girene kadar oluşan tüm olumsuzluklar karşısında verilen güvencedir.
İstanbul Nakliyat Fiyatları Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücretleri
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.000 – 1.500 tl 2.000 tl
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.500 tl 2.800 tl
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 3.500 tl 3.800 tl
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.500 – 4.500 tl 4.800 tl
5+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.500 – 5.500 tl 5.800 tl
Villa Taşıma Fiyatı 4.000 – 6.0000 tl 6.500 tl
Parça Eşya Taşıma Fiyatı 400-700 tl Teklif Al

İstanbul Sigortalı Nakliye Ücretleri Neleri Kapsar?

Öncelikle sigortalı nakliye ücretleri belirlenirken Hacıoğlu Nakliyat firmamızdan bir ekspertiz yollanır. Tüm eşyalara değer biçilir. Bu  verilen en ufak bir kazada, oluşabilecek tehlike durumunda eşyaların değerinin ödenmesi içindir. Firmamız sizlere en güvenli şekilde hizmet vermek için çalışmaktadır. Sizlerin evden sadece özel eşyalarınızı alarak gözü kapalı şekilde  bizlere emanet edebilirsiniz. Bizler aşama  aşama oda oda olmak üzere eşyaları özenle paketleme, de monte etme ve taşıma süreci için hazır bulunmaktayız. Eşyaların taşınması ve hassasça zarar görmeden özenle taşınabilmesi için makul sigortalı nakliyat fiyatları ile kendi araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Eşyaların boyutu ve miktarına bakarak gerekirse 2. bir araç çağırılır ve eşyaların taşınma süreci gerçekleştirilir. Asansörlü taşımacılık, hassas taşımak ve gerekli detayları atlamadan acele etmeden elemanlarımızla en hızlı ve güvenli şekilde hizmet veriyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz bizden çok memnun kalmakta ve mutlaka çevresine önermektedir. Bize karşı yapılan yorumlara bakarak da zaten bizim ne kadar güvenli ve özenli nakliyat  yaptığımızı görebilirsiniz. Pahalı eşyalarınızın zarar görmemesi ve özenle paketlenip sizlere gönül rahatlığıyla ulaştırmak adına firmamıza ulaşabilirsiniz. Eşyalar nakliye edildikten sonra tek tek inceleyebilir ve zarar gören en ufak bir ürün bir çizik için sizlere ödeme yapması amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sigortası Nedir?

Evinizden özenle paketleyerek aldığımız eşyaları taşınmasını istediğimiz eve taşıyana kadar oluşabilecek araç içi ve araç dışındaki tüm olumsuzlukları karşılama teminatı vermek demektir. Sigortalı evden eve nakliyat yapılırken başvurulan  ve sigortalı nakliyat fiyatları farklı olan iki tür sigorta poliçesi vardır: Bunlar Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası ve Emtia Nakliyat Sigortasıdır.

Mali Mesuliyet Sigortası Nedir?

Nakliyatçıyı taşıma esnasında oluşabilecek yangın, kaza, deprem gibi doğaüstü olaylara karşı korumak demektir. Tazminat hakkı doğarsa bu nakliyatçıya ödenir.

Emtia Nakliyat Sigortası Nedir?

Emtia sigortalı nakliyat fiyatları değişken olmakla beraber taşınma sırasında oluşan trafik kazası gibi olaylara karşı ev eşyalarınızı korumak amacıyla yapılır. Nakliyatçıdan oluşan her türlü kırılma ve çizilmeye karşı da yine sizleri korur. Firmamız sizlere en güvenli hizmeti vermek için çalışmaktayız. En hızlı ve güvenli hizmeti veren firmamıza kolayca ulaşabilir bizlerden bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Bizlerle iş yapan müşterilerimiz bizlerden çok memnun kalmakta ve tekrardan bizlere başvurmaktadır. Sizlere piyasadaki firmaların aksine en güvenli ve hızlı hizmeti verdiğimiz için gurur duymaktayız.

Sadece ev değil ofis, iş hanı nakliyatı da yapmaktayız. Bizlere ulaşıp sigortalı nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Son derece nazik elemanlarımız sizlere bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Sizlere son zamanların en iyi firması olan firmamıza ulaşmanızı ve bizlere başvurarak çok değerli eşyalarınızı son derece güvenli şekilde bütçeye uygun sigortalı nakliyat fiyatları ile bizlere yaptırmanızı öneririz. Bu kapsamda sunduğumuz her şey dahil evden eve nakliyat fiyatları sayfasından ücret listesine bakınız. Güvenliğinden emin olduğunuz firmalara başvurunuz yani bize başvurabilirsiniz.