KURUMSAL


istanbul güvenli nakliye

Hacıoğlu  Nakliyat olarak 1987’de çıktığımız bu yolda profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetini vermekteyiz. Her geçen gün kalitemizi artırıp siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hacıoğlu Nakliyat, sizlere Türkiye’nin dört bir yanında sadece evden eve taşımacılık değil mağaza taşımacılığı, fuar stand taşımacılığı, depo taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, kurumsal ofis taşımacılığı, paketleme ve ambalajlama hizmetlerini de vermektedir.

Günümüzde nakliye firmalarına duyulan ihtiyacın artmasıyla birlikte, rekabet ortamı kaçınılmaz hale gelmiştir. Amacımız, hiçbir rekabete kapılmayıp ekibimiz ile birlikte eşyalarınız için kaygı duymayacağınız bir ortam oluşturmaktır. Eşyalarınızı güvenle yerlerine ulaştırmak ve ekonomik nakliye çözümleri üreterek memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak bizim görevimizdir. Hacıoğlu Nakliyat olarak size yük olan her şeyi taşımaya ve depolamaya hazırız.

Saygılarımızla,

 

 

  • Yalnızca en iyi değil en kaliteli en güvenilir en itinalı ve en pratik nakliye şirketi dendiğinde akla gelen ilk firma olmak.
  • Köklü geçmişimize yakışır bir şekilde şehirler arası -şehirler içi taşımacılık  ve depolama hizmetlerimizle itinadan  ödün vermeden çalışırız.

Show Türk - HACIOĞLU TAŞIMACILIK - Sektörel Başarı

 

Business Channel Türk TV - Canan BEKDİK ile Yaşamak Sanattır | HACIOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Şirket Sahibi Bayram GÜNHAN BNI Türkiye'den aldığı başarılar...